April-Mei

Instap A – juffen Lise & Inge
Knutselen voor Moederdag, Boerderij, Sportdag, Nieuwe vriendjes, Lente – Pasen
Instap B – juf Ellen
Daar is de lente + leve mama, Sportdag, Kip, kuiken, ei en Pasen
1A – juf Cindy
Mama van Gaston op bezoek, Mama van Tess, Mama van Roos, De boerderij
2A – juf Katleen
Uitstap kasteel Gaasbeek ‘prins en prinses’, Moederdag, sportdag, sprookje: de kikkerkoning
2B – juffen Roos & Lise
moederdag, Boerderij, Gaasbeek (samen met 2C), sportdag, bibliotheek bezoek, Prinsen en prinsessen, Pasen (foto’s toegevoegd)
2C – juffen Ilona & Lise
moederdag:mama van Louise op bezoek, boerderij, Ict, Gaasbeek (samen met 2B), sportdag 29 april, ridders en prinsessen, de bib in de Westrand, lente Pasen (foto’s toegevoegd), Carnaval (foto’s toegevoegd)
3A – juf Brenda
Sportdag, Paddenbroek
3B – juffen Chris & Sofie
Sportdag, Paddenbroek
Trip Trap
Wisseldag
Gelukkige verjaardag!
Aïden (3B), Lotte en Fien (2C), Emmi en Jona (2C), Noan (3B), Thomas (2B), Noyan (2B), Danté (1A), Alexia (2C), Vince (IKB), Kyle (IKB), Gilles (IKB), Sis (3B), Lisa (2B), Jana (2B), Marie (2A), Alexandre (1A), Ector (IKB)

Carnaval en Pasen

Instap A – juffen Lise & Inge
Carnaval
Instap B – juf Ellen
Spelen in de zandbak, Dieren van de boerderij, Nieuwe klas en indianen, Carnavalsfeest en indianentoneel
1A – juf Cindy
Paaseitjes rapen, Een kip in de klas, Pasen, Lente, Carnaval op school, Carnaval en indianen, Carnaval (foto’s toegevoegd)
1B – juffen Els & Ilona
Pasen in de klas, Indianen op school, Computerles, Carnaval in de klas, Zintuigen
2A – juf Katleen
pasen, lente, carnaval
2B – juffen Roos & Lise
Pasen, Lente, Carnaval (foto’s toegevoegd)
2C – juffen Ilona & Lise
workshop keramiek, lente Pasen, Carnaval (foto’s toegevoegd)
3A – juf Brenda
Pasen, Lente, De combi, Carnaval
3B – juffen Chris & Sofie
Paaseieren rapen, Kuikens in de klas, De politie op bezoek, Carnavalsfeest, Fruitbrochette maken, Carnaval in de klas, Zintuigen (foto’s toegevoegd)
Gelukkige verjaardag!
Lily (1A), Alyssa (3B), Nora (3A), Lieze Convents (2A), Tibo (3A), Finn (1A), Jorre (2C), Eunice (2C), Kobe (IKB), Elisheva (IKB), Theo (3B), Jonas (3B), Fiona (3B), Robbe (2B), Simon (3B), Leyton (1A), Kimberly (3B), Alexander (1B) (foto’s toegevoegd)